Poznań, Os. Kameralne II, ul. Gospodarska


Osiedle KAMERALNE II położone jest przy ulicy Gospodarskiej w dzielnicy Poznań – Spławie, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. W bliskiej okolicy znajduje się centrum z zespołem szkół, placówkami służby zdrowia, bankiem, pocztą, usługami handlowymi oraz dyskontami spożywczymi. Nieco dalej zlokalizowane jest centrum handlowo-usługowe Franowo (m.in. M1, Auchan, IKEA, OBI, Decathlon, JULA, Jysk, RTV EURO AGD) oraz Cinema City – Kinepolis. W sąsiedztwie zaledwie 300 m od osiedla Kameralnego znajduje się przystanek autobusowy dla linii nr 54, 62 i 244, którymi dotrzeć można do Ronda Rataje, a stamtąd do samego centrum Poznania. Dogodna lokalizacja osiedla Kameralnego II pozwala na szybki dojazd do centrum również samochodem. Dodatkowo, usytuowane jest blisko wjazdu na autostradę A2, którą – łącznie z trasą S11 – traktować można, jako obwodnicę Poznania.

SZLACHETNE DREWNO I MODNE CEGŁY

Będące wciąż w budowie osiedle Kameralne II docelowo będzie stanowiło kompleks prawie 40 budynków z utwardzonymi drogami i oświetleniem. Projekty domów, jakie znajdują się i znajdą na osiedlu w dzielnicy Poznań – Spławie są niezwykle atrakcyjne i nowoczesne. Elegancka stylistyka, w jakiej powstają zamieszkane już budynki i nowe domy na sprzedaż w Poznaniu charakteryzuje się połączenie drewnianych, klasycznych elementów i nowoczesnej, bardzo modnej cegły. Każdy z oferowanych domów wolnostojących posiada dobudowany garaż. Powierzchnia nieruchomości w Poznaniu waha się od 104 m2 do 120 m2, w zależności od projektu, na jaki się Państwo zdecydujecie. Dodatkowo każdy dom posiada dodatkowe 15 m2 nad garażem, które wykorzystać można do celów magazynowych. Przestronne, eleganckie, funkcjonalne domy, dzięki decyzji dewelopera o braku skosów na piętrze, posiadają wszystkie pomieszczenia w pełnej wysokości. Usytuowanie osiedla sprawia, że do każdego budynku wpada mnóstwo światła, co – wraz z najwyższej jakości materiałami zastosowanymi do budowy domów jednorodzinnych – pozwalają zaoszczędzić na kosztach eksploatacji. Domy na osiedlu Kameralnym II posiadają od 4. do 5. pokoi – w zależności od projektu – i mają możliwość zmiany układu pomieszczeń, wedle potrzeb Klientów. Dodatkową zaletą domów w dzielnicy Poznań – Spławie jest brak czynszu do wspólnoty, zapewniony dzięki przepisywaniu pełnej własności działki i domu na kupujących.

NIEZALEŻNY GARAŻ

Firma budowlana WALEROWICZ (Kotlin) zadbała o to, by wszystkie garaże na osiedlu Kameralnym II zostały wybudowane bezpośrednio przy bocznej granicy działki i – jednocześnie – połączone z domem. Taki zabieg pozwolił znacząco zwiększyć powierzchnie ogrodów. Na działce sąsiedniej, zabudowa domu odpowiada lustrzanemu odbiciu, dzięki czemu to garaże posiadające oddzielne ściany nośne, a nie domy, zlokalizowane są bezpośrednio obok siebie, co daje mieszkańcom osiedla komfort i niezależność.

MIESZKANIE DLA MŁODYCH (MDM) – POZNAŃ – SPŁAWIE

Kupując dom od firmy budowlanej WALEROWICZ (Kotlin) mogą Państwo skorzystać z preferencyjnych warunków programu Mieszkanie dla Młodych (MDM). Część domów na osiedlu Kameralnym II w dzielnicy Poznań – Spławie jest już zamieszkała, kolejne są w budowie, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś. Oferowane domy WALEROWICZ posiadają bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny, niższe nawet od cen apartamentów w Poznaniu.

KOMFORTOWE DOMY W POZNANIU – NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA

Domy WALEROWICZ budowane są ze starannością dbałością o najmniejsze szczegóły. Posiadają pełne wykończenie zewnętrzne (m.in. pomalowaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, taras oraz schody wymagające wyłącznie okładzin) oraz podstawowe wykończenie wewnętrzne (m.in. otynkowane ściany i sufity, podłogi pokryte posadzkami), a także kompletne instalacje (centralne ogrzewanie z piecem i grzejnikami, instalację elektryczną, instalację wodno-kanalizacyjną, instalację radiowo-telewizyjną, instalację telefoniczną i domofonową). Dzięki zastosowaniu do ocieplenia grubej warstwy styropianu oraz wełny mineralnej, budynki są wyjątkowo energooszczędne. Dodatkowo, każdy dom na osiedlu Kameralnym jest przystosowany do montażu kominka w pokoju dziennym.

Zalety inwestycji

Do głównych zalet domów WALEROWICZ na osiedlu Kameralnym II w dzielnicy Poznań – Spławie należą:

 • bliskość zespołu szkół i kompleksów usługowo-handlowych,
 • dobre połączenie z centrum Poznania,
 • zadaszony, wykończony taras i niezależny ogród przy domu,
 • podwójne ściany od strony sąsiedniego budynku,
 • brak skosów na piętrze, pozwalający zachować pełną wysokość pomieszczeń,
 • utwardzone drogi i oświetlenie uliczne,
 • niezależny garaż i podjazd,
 • najwyższa jakość materiałów wykorzystanych do budowy,
 • atrakcyjny styl architektoniczny zastosowany w zabudowie,
 • utwardzone i oświetlone drogi osiedlowe,
 • kompletne media i kanalizacja miejska doprowadzona do budynków,
 • atrakcyjne warunki kredytowania i możliwość skorzystania z preferencyjnego programu Mieszkanie dla Młodych (MDM),
 • możliwość pomocy dewelopera przy sprzedaży aktualnego mieszkania lub domu,
 • brak 2% podatku od czynności cywilnoprawnych przy zakupie domu.

Nie wahaj się dłużej z podjęciem decyzji i już niebawem zamieszkaj w wymarzonym domu, zlokalizowanym w atrakcyjnej dzielnicy Poznań – Spawie. Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja


Do osiedla Kameralnego II samochodem dojedziemy z centrum Poznania, jadąc od Ronda Rataje trasą Katowicką. Wystarczy, że za Cinema City – Kinepolis skręcimy w prawo, a na Franowie “ślimakiem” dojedziemy do ulicy Szczepankowo i skręcimy w prawo, w ulicę Skibową, a na rondzie skręcimy w lewo, w ulicę Glebową. Decydując się na komunikację miejską, dojedziemy z centrum Poznania dziennymi autobusami linii 54, 62, 96 oraz nocnym 244.

osiedle Kameralne II / Poznań, ul. Gospodarska

Osiedle Kameralne / projekt: Szafir


Projekt SZAFIR na osiedlu Kameralnym II w dzielnicy Poznań – Spławie to nowoczesny, wolnostojący dom z garażem o powierzchni 108,42 m2. Garaż posiada odrębne ściany nośnie i dzięki zachowanemu odstępowi technologicznemu, nie jest połączony konstrukcyjnie z główną bryłą budynku. Parterową część domu w większej części zajmuje jasny i przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym. Z pokoju dziennego wychodzi się na taras i do niezależnego ogrodu. Na parterze znajduje się również ubikacja i pomieszczenie gospodarcze. Z kolei na piętrze – w zależności od wybranej przez Państwa wersji projektu – znajdują się 3 lub 4 pokoje sypialniane oraz łazienka. Ogromną zaletą projektu Szafir jest możliwość dostosowania układu ścianek działowych do indywidualnych preferencji Klienta. Dzięki brakowi skosów na piętrze, wszystkie pomieszczenia w domu posiadają pełną wysokość. Poniżej przedstawiamy Państwu rzuty oraz zestawienie powierzchni poszczególnych wersji projektu.

ATRAKCYJNE WARUNKI KREDYTOWANIA INWESTYCJI

Nasi Klienci mogą również skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych (MDM), wiążącego się z preferencyjnym kredytem. Dodatkowo, przy zakupie domów WALEROWICZ nie obowiązuje 2% podatek od czynności cywilnoprawnych.


Osiedle Kameralne / projekt: Szmaragd


Projekt SZMARAGD na osiedlu Kameralnym II w dzielnicy Poznań – Spławie to komfortowe domy wolnostojące w nowoczesnej zabudowie, nawiązującej do architektonicznego stylu śródziemnomorskiego, o powierzchni użytkowej 121,56 km2. Każdy dom niemal styka się garażem z domem sąsiednim, przy jednoczesnym zachowaniu odstępu technologicznego. Położenie budynku blisko granicy działki pozwala na znaczne zwiększenie przestrzeni niezależnego ogrodu. Parterową część domu zajmuje w głównej mierze jasny, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, z którego wyjść można na taras lub do ogrodu. Na parterze znajduj się również pomieszczenie gospodarcze i ubikacja. Z kolei na piętrze – w zależności od projektu, na jaki się Państwo zdecydujecie – usytuowane są 3 lub 4 pokoje sypialniane oraz łazienka. Niebywałą zaletą projektu Szmaragd jest możliwość dostosowania układu ścianek działowych do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki rezygnacji dewelopera ze skosów na piętrze, we wszystkich pomieszczeniach zachowano pełną wysokość. Poniżej przedstawiamy Państwu rzuty oraz zestawienie powierzchni poszczególnych wersji projektu.

ATRAKCYJNE WARUNKI KREDYTOWANIA INWESTYCJI

Nasi Klienci mogą również skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych (MDM), wiążącego się z preferencyjnym kredytem. Dodatkowo, przy zakupie domów WALEROWICZ nie obowiązuje 2% podatek od czynności cywilnoprawnych.


Osiedle Kameralne / Plan osiedla


Osiedle Kameralne / Cennik


NUMER DZIAŁKI DOM POW. DZIAŁKI POW. CAŁKOWITA CENA Z DZIAŁKĄ REZERWACJA
25 SZAFIR 567,00 m2 108,42 m2 560 300,00 zł NIE
26 SZAFIR 684,00 m2 108,42 m2 623 200,00 zł NIE

 

SPRZEDAŻ DOMÓW: tel. +48 516 383 218 (Dawid), +48 881 213 399 (Jakub), mail: domy@walerowicz.eu