Budownictwo ogólne


Na podstawie otrzymywanej od Klientów dokumentacji firma budowlana WALEROWICZ realizuje profesjonalne, nowoczesne i funkcjonalne projekty budowlane. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w budowie:

  • domów jednorodzinnych,
  • budynków mieszkaniowych (bloków, apartamentów, mieszkań socjalnych),
  • budynków biurowych,
  • hali przemysłowo-magazynowych,
  • obiektów użyteczności publicznej.

Każdy oddany budynek jest realizowany za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych, dopracowany w najmniejszych szczegółach i wielokrotnie sprawdzony. Dzięki temu Klienci mogą mieć pewność, że ich projekt został wdrożony uczciwie oraz staranie i spełnia wszelkie wymogi budowlane.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami budowlanymi, serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Renowacja zabytków


Właściciele firmy budowlanej WALEROWICZ to pasjonaci pięknego, zabytkowego budownictwa. Dlatego w ofercie przedsiębiorstwa nie mogło zabraknąć usług związanych z renowacją budowlanych perełek. Przywracanie dawnego blasku i nieskazitelności zabytkowym elewacjom to pasja nie tylko właścicieli, ale również wielu pracowników firmy budowlanej WALEROWICZ. Urokliwość i szlachetność budowlanych pamiątek minionych epok, zamiłowanie do zabytków oraz wieloletnie doświadczenie w temacie ich renowacji sprawiają, że prace konserwatorskie są jedną z najmocniejszych usług w ofercie przedsiębiorstwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami rewaloryzacyjnymi, serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Rozbiórki, wyburzenia


Firma budowlana WALEROWICZ posiada wieloletnie doświadczenie, poparte kwalifikacjami pracowników oraz niezbędny, nowoczesny sprzęt do prac przy rozbiórkach i wyburzeniach. Z największą starannością realizowane są zlecenia przygotowujące teren pod inwestycję budowlaną lub inne przedsięwzięcia.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z rozbiórką i wyburzeniem, serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.